1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Yapılır
  3. Youtube’den Müzik Nasıl İndirilir

Youtube’den Müzik Nasıl İndirilir

Bu yazımızda Youtube'den müzik nasıl indirilir bunu siz değerli okurlarımıza detaylı bir şekilde açıklıyoruz. Bu yöntem ile kolay bir şekilde istediğiniz müzikleri indirebileceksiniz.

youtube

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Youtube videolarını müzik dosyası haline (mp3) getirerek bilgisayarınızdan, android telefonunuzdan, iOS telefonunuzdan olduğu fark etmeden nasıl indirebileceğinizi madde madde göstereceğiz. Gösterdiğimiz metot ile birlikte Youtube videolarını müzik dosyası olarak her hangi bir uygulama, program indirmeniz gerekmeden nasıl indirebiliriz sorularınızı cevaplandıracağız. Peki Youtube’den müzik nasıl indirilir?

Youtube’den müzik nasıl indirilir?

1- İndirmek istediğin müziği Youtube’da aç

İlk olarak indirmek istediğin müziği Youtube’da açman gerekiyor.

2- Müziğin video bağlantı adresini kopyala

Telefondan yapanlar müziği Youtube’da açtıktan sonra videoyu paylaş kısmından bağlantıyı kopyalayabilir. Bilgisayardan yapanların indirmek istedikleri müziğin Youtube adresini seçtikten sonra sadece sağ tıklayıp kopyala demesi yeterlidir.

3- Linkini paylaştığımız siteye git

Ytmp3.cc sitesini tarayıcınızda açın.

4- İndirmek istediğiniz müziğin video linkini açtığınız sitede bulunan boşluğa yapıştırın.

İndirmek istediğiniz müziğin Youtube video linkini Ytmp3.cc sitesinde bulunan boşluğa yapıştırın.

5- Önce Convert butonuna ardından Download butonuna basın

Müziğin video linkini yapıştırdıktan sonra mavi renkli “convert” butonuna basın. Ardından tekrardan mavi renkli “download” butonuna basarak müziğinizi indirin. İyi dinlemeler.

Yorum Yap