1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Jurassic World’ün Yeni Filminin Adı Açıklandı!

Jurassic World’ün Yeni Filminin Adı Açıklandı!

Dünya'nın en bilinen serilerinden biri olan, dönemlere damga vurmuş Jurassic World 3. filminin adını açıkladı. Jurassic World yayınladığı fotoğrafla birlikte 3. filmin isminin Jurassic World: Dominion olduğunu açıkladı.

ERpVCstWoAEZAUj

Dünya’nın en bilinen serilerinden biri olan, dönemlere damga vurmuş Jurassic World 3. filminin adını açıkladı. Jurassic World yayınladığı fotoğrafla birlikte 3. filmin isminin Jurassic World: Dominion olduğunu açıkladı.

Jurassic World: Dominion

Jurassic World serisinin geçmiş yıllarda yayınladığı Jurassic World:Fallen Kingdom filmleri izleyici kitleyi memnun etmiş ve bu sebeple filmler de gişede başarı elde etmişti. Yapımcılar gerekli başarıyı elde eden serinin 3. filmini de çekmeye karar vermişti. Hazırlıklarına 2020’nin ilk aylarında başlanan filmde, setten bir fotoğraf ve bununla birlikte filmin adı da paylaşıldı. Serinin yönetmeni olan Colin Trevorrow geçtiğimiz günlerde sosyal medyada  Jurassic World 3”ün ilk çekimlerine başladığını duyurdu ve Jurassic World serisinin 3. filmini tam olarak hangi isimle çıkacağını da açıklamış oldu: Jurassic World: Dominion. Yönetmenin yaptığı paylaşımda,  görünen başlık,  Tanrı’nın insanlık hakimiyeti verdiği İncil’deki pasaja bir gönderme yapılıyor.  Filmin konusunun, önceki filmlerin sonrasını anlatması etmesi bekleniyor.

Colin Trevorrow,  Dominion ile geri dönüyor. Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Laura Dern, Jeff Goldblum ve Sam Neill gibi oyuncular Jurassic World: Dominion da eski rollerine geri dönüyorlar.

Yorum Yap