1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Netflix Top 10 Listelerini Yayınladı

Netflix Top 10 Listelerini Yayınladı

Dizi ve film yayın platformu Netflix, günün en çok izlenen dizi ve filmlerinin yer aldığı yeni listeleri yayınladı.

netflix

Dünyada milyonlarca abonesi bulunan dizi ve film yayın platformu Netflix, o gün en çok izlenen dizi ve filmleri kullanıcıları ile paylaşacağı TOP 10 listelerini duyurdu. Netflix aboneleri bu listeler ile birlikte popüler içeriklere kolay bir şekilde erişebilecek.

En Popüler 10 İçeriğin Listeleri

Dünyanın en popüler dizi ve film platformu Netflix, kullanıcıları için yeni bir özellik ekledi. Bu özellik ile birlikte kullanıcılar Netflix ana sayfalarında o gün en çok izlenen dizi ve filmleri ayrı ayrı olacak şekilde görebiliyor. Bu özellik ile birlikte Netflix kullanıcıları popüler içeriklere oldukça kolay bir şekilde ulaşabilecek.

Dizi ve film yayın platformu Netflix’in yeni listeleri toplamda 3 farklı çeşitten oluşuyor. Bunlardan ilk olanı Netflix’in kullanıcının izlediklerine göre hazırladığı liste olurken diğerleri ise sırasıyla günün en çok izlenen 10 dizi ve filminden oluşuyor. Getirdikleri yeniliği ilk olarak Birleşik Krallık ve Meksika’da bir süredir deneyen Netflix, yaptıkları açıklamada kullanıcıların yeni özelliklerini aktif olarak kullandıklarını belirtti. Geçirilen deneme sürecinin ardından ise bütün dünyadaki kullanıcılara bu özelliğin sunulduğunu duyurdular.

Yorum Yap