1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. La Casa de Papel 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı

La Casa de Papel 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Netflix orijinal içeriklerinden en sevilenleren birisi olan La Casa de Papel'in 4. sezonuna ait fragman yayınlandı. Dizinin yeni sezonu 3 Nisan'da yayınlanacak.


Dünyada milyonlarca abonesi bulunan dizi ve film yayın platformu Netflix’in en çok sevilen orijinal yapımlarından birisi olan La Casa de Papel’in 4. sezonuna ait fragman yayınlandı. Yayınlanan fragmanda sezonun yayın tarihi olan 3 Nisan’a 10 gün kaldığı vurgulanıyor.

La Casa de Papel 4. Sezonu 3 Nisan’da Yayınlanacak

Yayınlanan ilk 2 sezonu ile dünyada ve Türkiye’de milyonlarca insan tarafından izlenen ve sonrasında hayranların baskısı ile yeni sezonları çekilmeye başlanan La Casa de Papel’in 4. sezonu 10 gün sonra Netflix üzerinden yayınlanacak. Üçüncü sezonu da ilk iki sezon kadar ilgi gören dizinin açıklanan istatistiklere göre üçüncü sezonu İngilizce konuşulmayan ülkelerde 44 milyon kişi tarafından izlendi. 10 gün sonra 4. sezonu yayınlanacak olan La Casa de Papel’in 10 gün kaldığına vurgu yapılan fragmanı yayınlandı.

Sevenleri La Casa de Papel’in 4. sezonunda Profesör, Denver, Tokio, Rio, Raquel Murillo ve Estocolmo karakterlerini görmeye devam edecek. Dizinin 4. sezonunda ayrıca daha önce öldüğü görülen Berlin ve geçen sezon vurulan Nairobi karakterleri de görülecek. La Casa de Papel’in 4. sezonu 3 Nisan tarihinde Netflix üzerinden yayınlanacak.

Yorum Yap