1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. OnePlus 8 Pro’nun Canlı Görüntüleri Ortaya Çıktı

OnePlus 8 Pro’nun Canlı Görüntüleri Ortaya Çıktı

Hong Konglu akıllı telefon üreticisi OnePlus'ın Nisan ayında tanıtması beklenilen amiral gemisi OnePlus 8 Pro'nun görüntüleri internette ortaya çıktı.


Hong Konglu akıllı telefon üreticisi OnePlus’ın Nisan ayında tanıtması beklenen yeni amiral gemisi telefon modeli OnePlus 8 Pro’nun canlı olarak görüntülendiği fotoğraflar ortaya çıktı. Ortaya çıkan görüntüler ile OnePlus 8 Pro’nun tasarımı ve görünüşü ortaya çıkmış oldu.

OnePlus 8 Pro’nun Arkasında Üçlü Kamera Kurulumu Yer Alıyor

Yeni bir akıllı telefon firması olmasına rağmen oldukça büyük kitlelere hitap etmeyi başaran OnePlus’ın geçtiğimiz günlerde logosunu değiştirdiğini görmüştük. Logosunu değiştiren OnePlus‘ın Nisan ayında tanıtması beklenen amiral gemisi telefonu OnePlus 8 Pro’nun canlı olarak görüntülendiği fotoğraflar ortaya çıktı. Sızdırılan görüntüler eşliğinde telefonun daha önceleri ortaya çıkan tasarımı doğrulanmış oldu.

Telefon modelinin ortaya çıkan özelliklerine baktığımızda ise gücünü Qualcomm Snapdragon 865’den alan OnePlus 8 Pro ayrıca 12 GB RAM’e de sahip. 6,65 inç boyutunda ekranı bulunan OnePlus 8 Pro kullanıcılara 120 hz yenileme hızı vadediyor. 50 W hızlı şarj desteği ve 4500 mAh bataryası bulunan OnePlus 8 Pro’nun tanıtımının koronavirüsten etkilenip etkilenmeyeceğini ise önümüzdeki günler gösterecek.

Yorum Yap