1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Lenovo Legion’un Tanıtım Videosu Paylaşıldı

Lenovo Legion’un Tanıtım Videosu Paylaşıldı

Lenovo'nun bir süredir geliştirdiği oyuncu telefonu Legion ile ilgili yeni bir tanıtım videosu paylaşıldı. Tanıtım videosunda Lenovo Legion'un yatay kullanımı ile ilgili özelleştirmeler gösteriliyor.

lenovo legion

Çinli teknoloji devi Lenovo’nun bir süredir geliştirdiği yeni oyuncu telefonu Legion için yeni tanıtım videosu paylaştı. Paylaşılan yeni tanıtım videosunda, önceki videoların aksine telefonun yatay kullanımı için yapılan özelleştirmeler gösteriliyor.

Lenovo Legion Tanıtım Videosu

Lenovo Legion ile ilgili daha önce yapılan paylaşımlada telefonun yatay yerleştirilmiş bir ön kamera bulunduracağı görülüyordu. Şirket bu tanıtım video ile beraber Lenovo Legion’un yatay kullanım arayüzünün özel olarak geliştirildiği ve kameraların da yatay kullanıma uyum sağlaması için optimize edildiğini göstermiş oldu.

Lenovo’nun paylaştığı yeni tanıtım videosunun açıklaması da iddialı olması ile dikkat çekiyor. Lenovo yetkilileri paylaştıkları videoda Legion’ınen üst seviye görsel deneyime sahip olacağını belirtiyor. Lenovo Legion ile ilgili planlarının, en azından şirket tarafından önemsendiği görülüyor. Telefonun çıkış tarihi ile ilgili ise her hangi bir bilgi bulunmuyor. Telefon ile ilgili bilinmeyen çok fazla bilgi olsa da Lenovo önümüzdeki günlerde daha fazla bilgi paylaşacak.

Yorum Yap