1. Ana Sayfa
  2. Netflix
  3. Netflix’in Yeni Dizisi Snowpiercer’ın Fragmanı Yayınlandı

Netflix’in Yeni Dizisi Snowpiercer’ın Fragmanı Yayınlandı

Netflix'in üzerinde çalışmayı bir süredir sürdürdüğü yeni dizisi Snowpiercer'ın tanıtım afişi ve resmi fragmanını paylaştı. Dizi'nin bölümleri 25 Mayıs'ta ilk 10 bölümü ardında da haftalık bölümler şeklinde yayınlanacak.

Snowpiercer

Dünyanın en çok aboneye sahip dizi ve film platformu Netflix, orijinal içeriklerine bir yenisini daha katmaya hazırlanıyor. Son zamanlarda çıkardığı orijinal içeriklerinin bir çoğu beğenilen Netflix’in 25 Mayıs’ta yayınlayacağı yeni bilim kurgu dizisinin ismi ise Snowpiercer. Netflix 25 Mayıs’ta yayınlayacağı yeni filmin afiş ve resmi fragmanını paylaştı.

Snowpiercer’ın Bölümleri Hafta Hafta Çıkacak

Snowpiercer, bir çok bilim kurgu içeriğinde görülen buzul çağını konu alıyor. Dünyayı ele geçiren soğuklardan korunan son insanları Snowpiercer’da da görüyoruz. Netflix’in yeni dizisinde buzul çağından sonra yaşayan insanlar dünyanın çevresinde dolanan 1001 vagonlu bir tren sayesinde hayatta kalıyorlar. Snowpiercer 2013’te çıkan aynı isimli film ile büyük bir benzerlik taşıyor ve kısıtlı alan içerisinde trende yaşayan insanları konu alıyor.

Snowpiercer’ın başrol oyuncuları olarak karşımıza Jennifer Connelly ve Daveed Diggs çıkıyor. Bu ikili ile beraber Alison Wright, Mickey Sumner, Susan Park, Iddo Goldberg, Lena Hall ve Jaylin Fletcher gibi kaliteli oyuncular dizide yer alıyor. James Hawes ise Snowpiercer’ın yönetmeni olarak karşımıza çıkıyor. 25 Mayıs’ta Netflix üzerinde yayınlanmaya başlanan Snowpiercer’ın ilk olarak 10 bölümü yayınlanacak. Dizinin diğer bölümleri ise haftalık olarak yayınlanacak.

Snowpiercer’ın Fragmanı

Yorum Yap