1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. LG’nin Yeni Amiral Gemisinin Tasarımı Paylaşıldı

LG’nin Yeni Amiral Gemisinin Tasarımı Paylaşıldı

Güney Koreli teknoloji devi LG, yaptığı paylaşım ile üzerinde çalıştığı amiral gemisi telefon modelinin taslak çizimlerini kamuoyu ile paylaştı.


Güney Koreli teknoloji devi LG’nin akıllı telefon sektöründe yer edinmeye çalışacağı amiral gemisi telefon modeline ait taslak çizimler paylaşıldı. Amiral telefon modeli alışılmamış kamera tasarımı ve kavisli ekranı ile oldukça iddialı duruyor.

LG’nin Yeni Amiral Gemisi Telefon Modeli 3 Arka Kameraya Sahip Olacak

Akıllı telefon pazarında uzun zamandan bu yana istediğini elde edemeyen LG, yeni amiral gemisi telefon modeli ile piyasada şu anki haline göre daha iyi bir yer kazanmak istiyor. Bu nedenle de telefonun daha lansmanının gerçekleştirilmesine uzun süre varken, yeni amiral gemisinin taslak çizimlerini yayınladı. Henüz ismi açıklanmayan LG amiral gemisinin arka kısmında üç kameralı kurulum bulunduğu görünüyor. Ana kameranın diğerlerinden daha büyük olduğu ve diğerlerinin altında sıralandığı kamera dizilimine LG, düşen yağmur damlaları ismini verdiğini belirtti. Kameraların altında ise LED flaş bulunuyor.

LG’nin paylaştığı taslak çizimlerde telefonun kenarlarının kavisli olduğu görülüyor. LG’de bu konu ile ilgili telefonun simetrik bir şekilde kavisli olacağını belirtti. LG, amiral gemisinin özelliklerini ile ilgili bir bilgi paylamadı fakat daha öncesinde yapılan açıklama ile telefon modelinin diğer firmaların amiral gemisi telefonlarından daha ucuz olacağı belirtilmişti.

Yorum Yap