1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. LG Velvet’in Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

LG Velvet’in Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Güney Koreli teknoloji devi LG'nin önümüzdeki günlerde tanıtacağı orta-üst segment telefon modeli LG Velvet'in fotoğrafları bir teknoloji mağazasında çekilerek internette paylaşıldı. LG Velvet'in sahip olduğu renk seçenekleri ve Velvet'in çift ekrana sahip olmasını sağlayacak aksesuar fotoğraflarda yer aldı.

lg velvet

Son senelerde durgun olan LG, akıllı telefon sektöründe tekrardan üst sıralara çıkmak için çabalıyor. LG’nin üzerinde çalıştığı yeni akıllı telefon modeli LG Velvet’in tanıtımına günler kala Güney Kore’de bulunan bir teknoloji satış mağazasında canlı olarak görüntülendi. Paylaşılan fotoğraflarda LG Velvet’in iki renk seçeneği ve LG Velvet’i iki ekranlı bir telefona çeviren aksesuar görüldü.

LG Velvet Görüntüleri

LG Velvet’in paylaşılan fotoğraflarına baktığımız zaman LG Velvet’in malzeme kalitesinin oldukça kaliteli olduğu görülebiliyor. Özellikle LG Velvet’in daha önce kullanılmamış bir arka kamera kurulumuna sahip olduğu ve oldukça şık durduğunu söylemek gerek. LG Velvet’in ön tarafında ise damla çentik bulunuyor.

İnternette paylaşılan son fotoğraflar ile birlikte LG Velvet’in sahip olduğu renkler ve yeni bir aksesuarı görüntülendi. Daha önceden LG Velvet’in sahip olacağı düşünülen çift ekranlı bir hale gelmesi sağlayacak aksesuar da böylelikle doğrulanmış oldu. LG Velvet’in satış fiyatı ise görsellerde görülemiyor. Şimdiye kadar doğrulanmış iddialar telefonun 730 dolar fiyatı ile satışa çıkacağını gösterse de resmi fiyat 7 Mayıs’ta LG Velvet tanıtıldığında öğrenilebilecek.

 

 

Yorum Yap