1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. LG Velvet’in Bütün Özellikleri Ortaya Çıktı

LG Velvet’in Bütün Özellikleri Ortaya Çıktı

LG'nin önümüzdeki günlerde tanıtmayı planladığı 5G destekli telefon modeli LG Velvet'in bütün özellikleri ortaya çıktı.

lg velvet

Güney Koreli teknoloji devi LG’nin önümüzdeki günlerde tanıtmayı planladığı üst segment akıllı telefon modeli Velvet hakkında detaylı bilgiler de gelmeye başladı. LG Velvet’in bütün teknik özellikleri, LG’nin bir video ile telefon modelinin tanıtım tarihini açıklamasının ardından Güney Kore medyasında paylaşılan bir görsel ile ortaya çıktı.

LG Velvet Özellikleri

Uzun süredir telefon piyasasında yer almayan LG’nin önümüzdeki günlerde çıkarmayı planladığı üst segment telefon modeli LG Velvet’in bütün donanım özellikleri Güney Kore medyasında paylaşılan bir görsel ile ortaya çıktı. Ortaya çıkan görsele göre LG Velvet gücünü Qualcomm’un Snapdragon 765G işlemcisinden alacak. 8 GB RAM’e sahip olacak olan LG Velvet kullanıcıların 128 GB depolama alanı vadediyor. Su ve toza karşı IP68 sertifikası bulunan LG Velvet’in ayrıca 3.5 mm kulaklık girişi de bulunuyor.

LG Velvet’in ön tarafında bulunan damla çentikte yer alan kameranın çözünürlüğü 16 MP iken arkasında ise 3 kameralı bir kurulum bulunuyor. Ana kamerası 48 MP çözünürlükte olan kurulumun diğer kameraları ise 8 MP ve 5 MP olacak. 5G destekli LG Velvet 4300 mAh batarya bulunduracak, cihazın hızlı şarj desteği ile ilgili ise bir bilgi bulunmuyor. LG yeni telefon modelini 7 Mayıs’ta tanıtmayı planlıyor.

Yorum Yap