1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Matrix 4’e Ait Yeni Bir Sahne Paylaşıldı.

Matrix 4’e Ait Yeni Bir Sahne Paylaşıldı.

Geçtiğimiz günlerde çekimlerine başlanan Matrix filminin çekimleri sosyal medya platformu 9GAG'de bir kullanıcı tarafından paylaşıldı.

matrix 4

Sosyal medya platformu 9GAG’da bir kullanıcı çekimlerine başlanan Matrix serisinin yeni filmine ait bir sahneyi kullanıcıları ile paylaştı. Paylaşılan video aksiyon dolu olması sebebi ile internette oldukça fazla konuşuldu.

Matrix Üçlemesine 4. Film

2000’lerin başlarında çıkan 3 film ile film tarihine ismini altın harflerle yazdırmış olan Matrix üçlemesinin yeni filmi olan Matrix 4’ün çekimlerine geçtiğimiz hafta 7 Şubat’ta başlandı. 2003 yılında Matrix: Revolutions filmi ile seriyi sonlandıran Matrix film serisini sevenler aldıkları bu haber ile fazlasıyla sevindi. 9GAG kullanıcılarından birinin yaptığı paylaşım ise filmin aksiyon dolu olacağını gözler önüne serdi. Kullanıcının paylaştığı videoda iki gökdelen arasında aksiyon dolu bir sahnenin çekildiği görüldü.

Bu videodan yola çıkarak hayranlar ilk 3 filminde Neo’nun oldukça fazla havada dolaşmasına alıştığımız Matrix’in yeni filminde de havada oldukça fazla bulunacağı tahmin ediyor. Amerika’da bulunan Kaliforniya’da çekilen görüntülerde iki gökdelen arasında halatlar yardımı ile çekim yapıldığı görülüyor. IMDB’de 8.7 almaya başaran Matrix’in yeni filminin 2021 yılının Mayıs 21’inde vizyonda seyirci ile buluşması bekleniyor.

Yorum Yap