1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Google Stadia 5 Yeni Oyun Duyurdu

Google Stadia 5 Yeni Oyun Duyurdu

Google'nin bulut oyun teknolojisini kullanan platform'u Stadia önümüzdeki günlerde 5 yeni oyuna sahip olacak.

stadia

Dünyanın en büyük teknoloji devlerinden Google’ın bulut oyun teknolojisi Stadia kullanıcılar tarafından oldukça ilgi gördü. Bu sene Stadia için onlarca oyun ekleyeceğini duyuran Google, Stadia’ya yakın zamanda eklenecek olan 5 yeni oyunuda kullanıcıları ile paylaştı.

Google Stadia Kullanıcıları 5 Yeni Oyuna Sahip Oluyor

Geçtiğimiz günlerde çıkan GeForce Now karşısında konumunu kaybetmek istemeyen Google, bulut oyun platformu Stadia kullanıcıları için 5 yeni oyun duyurdu. Xbox başkanı gelişmeye başlayan bulut oyun teknolojisini PlayStation’dan daha büyük rakip görmeye başladı. Google ise bu rekabeti haklı çıkarmak için oldukça fazla çalışıyor. Google 2020 senesinde Stadia için 100’den fazla oyunu sisteme ekleyeceği haberini kullanıcıları ile paylaştı. Google Stadia için 3’ünün ilk olarak Stadia kullanıcılarına ulaşacağı 5 yeni oyunu duyurdu.

Google yakın zamanda oyun ekleme sözünü verdiği kullanıcılarına karşı sözünü yerine getirdi. Borderlands 3 ve Dragon Ball Xenoverse 2 Stadia’ya eklenen oyunlardan 2 tanesi olarak dikkat çekti. Ghost Recon Breakpoint ise Stadia kullanıcılarının Stream Connect özelliği ile birbirlerini izleyebilecekleri ilk oyun olarak Stadia’ya eklendi. Google’nin Stadia kullanıcıları ile yakın zamanda paylaşacağı oyunlar sırası ile: Lost Words: Beyond the Page, Stacks on Stacks (on Stacks) ve Spitlings, Serious Sam Collection ve Panzer Dragoon: Remake olacak. Oyunlardan ilk 3’ü ilk olarak Stadia için çıkacak.

Yorum Yap