1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Mount & Blade II: Bannerlord’in İlk Büyük Güncellemesi Yayınlandı

Mount & Blade II: Bannerlord’in İlk Büyük Güncellemesi Yayınlandı

Duyurulmasının 8 sene ardından erken erişime açılan Mount & Blade II: Bannerlord, yayınlanmasının 2. gününde büyük güncelleme aldı.


30 Mart’ta erken erişim olarak yayınlanmasına rağmen Mount & Blade II: Bannerlord, bir çok kişi tarafından satın alınarak oynanmaya başladı. Mount & Blade II: Bannerlord çıkışından sadece 2 gün geçmiş olmasına rağmen ilk büyük güncellemesini aldı. Gelen güncellemenin içeriğinde bir çok hata düzeltmenin yer aldığı belirtildi.

Mount & Blade II: Bannerlord İlk Duyurusundan 8 Yıl Sonra Yayınlandı

2012 senesinde duyurulan ve şimdiye kadar birçok kişi tarafından oldukça büyük beklentiler ile beklenen oyun Mount & Blade II: Bannerlord 30 Mart 2020’de Steam üzerinde erken erişime açıldı. Erken erişime açılan Mount & Blade II: Bannerlord Steam’in 2020’de en iyi çıkış yapan oyunu konumuna yükseldi. Geliştiriciliğini Türk oyun firması Taleworlds Entertainment’in yaptığı Mount & Blade II: Bannerlord, erken erişime çıktıktan 2 sonra ilk güncellemesini aldı.

Mount & Blade II: Bannerlord’a gelen ilk güncelleme ile birlikte erken erişimden kaynaklı olan bir çok hata kaldırıldı. Oyunun içerisinde bulunan bir çok çökme durumunun yanı sıra bebek bir karakter olarak oynamakta oyundan kaldırıldı. Bebek olarak oynamanın bir hata mı yoksa özellik mi olduğu hakkında her hangi bir bilgi verilmedi. Oyuncuların  günlük en fazla atölye gelirleri de bu yama ile birlikte 200’e sabitlendi.

Yorum Yap