1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Mount & Blade II: Bannerlord Beta Güncellemesi Paylaşıldı

Mount & Blade II: Bannerlord Beta Güncellemesi Paylaşıldı

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Mount & Blade II: BannerLord oyununu iki farklı dala ayıran Beta güncellemesi paylaşıldı.


Oyuncuların yıllardır çıkmasını beklediği ve geçtiğimiz günlerde açık beta olarak satışa sunulan Mount & Blade II: Bannerlord satışa çıktığı günden bu yana her gün güncelleme aldı. Bugün gelen yeni güncelleme ile birlikte Mount & Blade II: Bannerlord çok daha rahat oynanabilir bir hale geldi.

Mount & Blade II: Bannerlord Beta Güncellemesi İle Oyunun Performansı Arttı

Yapımcısı Türk oyun yapım firması olan TaleWorlds tarafından geliştirilen Mount & Blade II: Bannerlord geçtiğimiz günlerde Steam üzerinden satışa sunulmuştu. Satışa sunulduğu ilk günden bu yana her gün ufak tefek güncellemeler alan Mount & Blade II: Bannerlord iki ayrı dala ayrıldı. Alpha ve Beta olarak ayrılan Mount & Blade II: Bannerlord’in Beta kısmına ayrılan kullanıcıların güncellemelere bir hafta önceden sahip olacağı belirtildi.

Mount & Blade II: Bannerlord’in beta kısmına gelen güncelleme ile birlikte oyunun performansı oldukça üst seviyelere yükseldi. Güncelleme ile birlikte Mount & Blade II: Bannerlord’in RAM ve VRAM kullanım seviyeleri azaltıldı. Çeşitli çökmelerin düzeltildiği oyunun savaş yapay zekası da geliştirildi. Yeni görseller de eklenen Mount & Blade II: Bannerlord’e her hafta Beta güncellemesi yayınlanacak.

Yorum Yap