1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Nisan Ayının En İyi Fiyat Performans Telefonları

Nisan Ayının En İyi Fiyat Performans Telefonları

AnTuTu, her ay açıkladığı gibi Nisan ayının da en iyi  7 fiyat/performans telefonunu açıkladı. Liste beklendiği gibi Honor, Redmi ve Vivo modellerinden oluştu.


AnTuTu, geçtiğimiz Nisan ayının en iyi fiyat performans telefonlarını açıkladı. 212 dolar fiyat etiketinin altındaki telefon modellerinin tamamı Çinli markalardan çıktı. Listede yer alan telefon modellerinin fiyat performans oranları cihazların AnTuTu skorları ve Çin’deki satış fiyatları üzerinden hesaplandı.

Nisan Ayı En İyi Fiyat Performans Telefonları

Nisan ayında listenin liderliğinde Honor 9X’in Çin versiyonu buluyor. Honor 9X, en iyi fiyat performans telefonları sıralamasının ilk sıralamasında yer alıyor. Honor 9X’in özelliklerine baktığımızda ise Kirin 810 SoC, 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı karşımıza çıkıyor. Listenin ikinci sırasında ise Redmi’nin çok satılan Redmi Note 8 Pro modeli yer alıyor. Xiaomi, dünya genelinde 30 milyondan fazla Redmi Note 8 serisi üyesi satışı gerçekleştirdi.

Üçüncülükte ise açılan puan farkı ile beraner Honor Play 4T geliyor. Listenin devamında ise sırasıyla Redmi Note 8, Vivo Z5x, Vivo Z5 ve Vivo Y5s yer alıyor. Böylelikle listeye Nisan ayında 2 Honor, 2 Redmi ve 3 Vivo modeli girmiş oluyor.

Yorum Yap