1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. OnePlus Logosunu Değiştirdi

OnePlus Logosunu Değiştirdi

Hong Konglu akıllı telefon üreticisi OnePlus kullandığı logoyu websitesi ve sosyal medya hesaplarında değiştirdi.


6 sene önce kurulmuş olmasına rağmen oldukça büyük başarılara imza atan Hong Konglu OnePlus kullandığı logoyu bugün itibari ile yenisi ile değiştirdi. Şirket yeni logosunu internet sitesi ve sosyal medya hesaplarında kullanmaya başladı.

OnePlus Kırmızı Fondan Vazgeçti

6 sene önce kurulmasına rağmen akıllı telefon piyasasında oldukça önemli bir konumda bulunan OnePlus, genel olarak üst segment telefonları daha uygun fiyatlar ile satışa sunması ile ün salmış durumda. OnePlus 6 yıldır kırmızı fon ile kullandığı logosunu bugün itibari ile değiştirdi. Şirketin CEO’su Pete Lau Pazartesi günü OnePlus Forum’da yaptığı açıklama ile OnePlus’ın logosunun 18 Mart’ta değişeceğini belirtmişti.

Pete Lau’nun açıklamasının ardından bugün itibari ile OnePlus’ın internet sitesi ve sosyal medya hesaplarında kullandığı logonun değişmiş olduğu görülebiliyor. Yeni logoda göze çarpan ilk değişim ise eski logoda bulunan kırmızı fondan vazgeçilmiş olması. Şirketin şu an internet sitesinde kırmızı fon kullanılmayan bir logo kullanılıyor. Şirket sloganı Never Settle’nin de yazı şekli değişmiş durumda.

Yorum Yap