1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. OnePlus 8’e Ait Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

OnePlus 8’e Ait Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus'ın yeni amiral gemisi telefon modeli OnePlus 8'e ait render görüntüleri ortaya çıktı.


Teknoloji dünyasının yeni sayılabilecek üyelerinden olmasına rağmen ismini oldukça fazla duyuran Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus’ın bu sene içerisinde çıkaracağı 5G destekleyen telefon modeli OnePlus 8’e ait render görüntüleri ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde logosunu değiştiren OnePlus’ın yeni amiral gemisi telefon modeli OnePlus 8’in tasarımı daha öncesinde görüntüleri ortaya çıkan OnePlus 8 Pro’ya oldukça fazla benziyor.

OnePlus 8’de Çentik Bulunmuyor

Delik ekran tasarım furyasına katılan şirketlerden birisi olan OnePlus’ın yeni amiral gemisi telefon modeli OnePlus 8’de de delik ekran bulunuyor. Ortaya çıkan görüntülere göre 5G desteği bulunan telefon modelinin ekranında çentik bulunmaz iken kamera ekranın sol üst köşesinde bulunuyor. Arkasında bulunan kameralar ise telefonun ortasında alt alta sıralanan OnePlus 8’in tasarımı daha önce görüntüleri ortaya çıkan OnePlus 8 Pro’nun tasarımı ile boyutları dışında aynı.

Telefon modelinin ekranının büyüklüğü 6,55 inç iken 90 Hz yenileme hızına sahip olacak. Ekranın sol üst köşesinde bulunan kameranın çözünürlüğünün ise 16 MP olacağı biliniyor. Telefonun arkasında 3 kameralı bir kurulum bulunacak. Ana kamerası 48 MP çözünürlükte olacak OnePlus 8’in diğer kameraları ise sırasıyla 16 MP ve 2 MP çözünürlüklerine sahip. Gücünü Snapdragon 865’den alan telefon modeli 8 GB ve 12 GB RAM seçeneği ile birlikte 128 GB ve 256 GB depolama alanına seçeneğine sahip olacak. Nisan ayında tanıtılması beklenen telefon modelinin bataryasının büyüklüğü 4300 mAh iken 30 W hızlı şarj desteğine de sahip olacak.

Yorum Yap