1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. OnePlus 8 ile İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

OnePlus 8 ile İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

Hong Konglu akıllı telefon üreticisi OnePlus'ın yeni amiral gemisi telefon modelleri OnePlus 8 serisi telefon modellerine ait bazı özellikler ortaya çıktı.


2013’ün sonunda kurulan ve akıllı telefon piyasasında Never Settle sloganı ile oldukça fazla yer edinmeyi başaran ve geçtiğimiz günlerde logosunu değiştiren OnePlus‘ın amiral gemisi telefon modelleri OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.

OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro, 5G Destekliyor

Hong Kong merkezli akıllı telefon üreticisi OnePlus’ın Samsung ve Huawei gibi markalar ile rekabet etmeyi planladığı OnePlus 8 serisi telefon modellerinin bazı özellikleri internette ortaya çıktı. Hong Kong merkezli OnePlus amiral gemisi telefon modellerini 15 Nisan’da tanıtmayı planlarken telefon modelinin kablosuz şarj ve 5G desteğine sahip olacağı bundan kaynaklı IP sertifikası fiyatının artmasının da cihazların fiyatlarını arttıracağı konuşulanlar arasında.

Ortaya çıkan bilgilere göre OnePlus 8’in ekranı 6,4 inç olurken 8 Pro’nun ise 6,65 inç olacak. Ekranlar FHD+ AMOLED iken 120 hz yenileme hızına da sahip olacak. Telefon modellerinin ikisi de gücünü Qualcomm Snapdragon 865’den alacak. Ortaya çıkan bazı bilgilere göre ise OnePlus 8 Pro’nun batarya boyutu 4500 mAh olacak ve 30 W hızlı şarj desteğini kullanıcılarına sunacak. OnePlus’ın amiral gemisi telefon modellerini 15 Nisan’da tanıtması bekleniyor.

Yorum Yap