1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. OnePlus 8 Pro’nun Kutusu Ortaya Çıktı

OnePlus 8 Pro’nun Kutusu Ortaya Çıktı

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus'ın önümüzdeki salı günü tanıtacağı OnePlus 8 Pro'nun kutu tasarımı internette ortaya çıktı.


14 Nisan’da tanıtılması beklenen OnePlus 8 serisine ait neredeyse bütün özellikleri öğrendik. Yeni ortaya çıkan fotoğraflarda Çinli teknoloji devi OnePlus’ın yeni amiral gemisi akıllı telefon OnePlus 8 Pro’nun kutusunun tasarımını gözler önüne seriyor.

OnePlus 8 Pro’nun Kutu Tasarımı Ortaya Çıktı

Çinli teknoloji devi OnePlus’ın Salı günü tanıtacağı OnePlus 8 Pro’nun şimdi de kutu tasarımı ortaya çıktı. Ortaya çıkan görüntülere göre kutu tasarımı gayet sade olarak görülürken kutu tasarımının ilgi çekici bir renk olan Kırmızı renk ile yapıldığı görülüyor. OnePlus’ın logosunda da kullanılan kırmızı rengin  üzerinde siyah renkle OnePlus 8 Pro ve büyük bir 8 görülüyor.

OnePlus 8 Pro’nun özelliklerine baktığımızda ise karşımıza 8 GB ve 12 GB şeklinde iki varyasyon çıkıyor. Telefon modeli sırasıyla 128 GB ve 256 GB depolama alanı seçeneklerine sahip olacak. OnePlus 8 Pro gücünü ise Snapdragon 865’den alacak. 6,78 inç AMOLED ekran bulunan OnePlus 8 Pro’nun ön tarafında 16 MP çözünürlüğünde bir kamera bulunurken arkasında ise 2 adet 48 MP çözünürlüğünde ve 8 MP ile 5 MP çözünürlükte yardımcı sensörler bulunuyor. Telefonun batarya kapasitesi ise 4510 mAh ve OnePlus 8 Pro kullanıcılarına ise 30 W hızlı şarj desteğini sunacak.

Yorum Yap