1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. OnePlus Z’nin Özellikleri Ortaya Çıktı

OnePlus Z’nin Özellikleri Ortaya Çıktı

Çinli teknoloji devi OnePlus'ın yeni bir telefon serisi üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. OnePlus'ın yeni telefon serisinin isminin OnePlus Z olduğu belirtildi.


Son senelerde oldukça başarılı ve sevilen telefon modellerini piyasaya sürmeyi başarmış akıllı telefon üreticisi OnePlus’ın yeni bir seri üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Ortaya çıkan bilgilere göre 2015’de çıkardığı ve başarısız olan X serisinden sonra OnePlus şimdi de OnePlus Z serisi ile şansını deneyecek.

OnePlus Z’nin Satış Fiyatı 450 Dolar Civarında Olacak

Geçtiğimiz günlerde logosunu değiştiren OnePlus şimdide yeni bir telefon serisi üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. 2015 yılında OnePlus, OnePlus X isimli başarısız bir telefon serisi üretmişti, OnePlus şimdi de yeni bir telefon serisi ile şansını deneyecek. OnePlus’ın üzerinde çalıştığı yeni telefon serisinin isminin OnePlus Z olduğu belirtildi.

Amiral gemisi olmayacak OnePlus Z’nin 450 dolar civarında bir fiyatı olması bekleniyor. Türkiye’de satışa çıkması durumunda fiyatının 5000 Türk lirası civarında olması muhtemelen olan OnePlus Z, 6.4 inçlik 90 Hz yenileme hızına sahip bir ekran bulunduracak. Arkasında 48 MP, 16 MP ve 12 MP çözünürlükte kameraların bulunacağı belirtilen telefon modelinin 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip olacağı ortaya çıktı. 4000 mAh bataryası ve 30 W hızlı şarj desteği bulunacak OnePlus Z’nin çıkış tarihi hakkında ise bilgi paylaşılmadı.

Yorum Yap