1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Redmi 9 İle İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

Redmi 9 İle İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

Çinli teknoloji devi Xiaomi'nin alt markası Redmi'nin giriş segment telefon modeli Redmi 9'a ait bazı özellikler ortaya çıktı.


Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin alt markası Redmi’nin yakın zamanda tanıttığı Redmi 9 serisinin özelliklerinin çoğu ortaya çıkmayan modeli Redmi 9’a ait bazı özellikler ve kamera kurulumuna ait görüntü ortaya çıktı.

Redmi 9, 4 Kameraya Sahip

Redmi’nin yeni telefon serisi Redmi 9 serisinin üyeleri Redmi Note 9 ve Redmi Note 9 Pro’nun özellikleri Redmi tarafından duyurulsa da Redmi 9 ile ilgili çok az bilgi paylaşıldı. Firmanın giriş segment telefon modelini ilgi çekmek amacıyla aynı Realme markası gibi yaptığı düşünülüyor. Redmi’nin giriş segment telefon modeli Redmi 9’a ait 4 kamera bulunan bir görsel ve telefonun bazı özellikleri ortaya çıktı.

Redmi 9 serisinin giriş segment telefon modeli Redmi 9’a ait bazı özellikler ortaya çıktı. Ortaya çıkan özelliklere göre telefon modeli işlemci olarak Helio G80 kullanırken RAM olarak ise 3 GB RAM’e sahip olacak. 32 GB depolama alanına sahip olması beklenen Redmi 9’un hafızası microSD ile arttırılabilecek. 5000 mAh batarya ve 10 W hızlı şarja sahip olması beklenen telefon modelinin satış fiyatının ise 1400 Türk lirası civarında olması bekleniyor.

Yorum Yap