1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Oppo A92’nin Basın Görselleri ve Özellikleri Ortaya Çıktı

Oppo A92’nin Basın Görselleri ve Özellikleri Ortaya Çıktı

Çinli teknoloji devi Oppo'nun geçtiğimiz günlerde tanıttığı telefon modeli A92s'nin ardından aynı serinin üyesi olacak olan A92'nin bazı özellikleri ve basın görselleri ortaya çıktı.

oppo a92

Oppo’nun geçtiğimiz hafta tanıttığı akıllı telefon modeli Oppo A92s’nin ardından çıkaracağı yeni akıllı telefon modeli Oppo A92’nin bazı özellikleri ve basın görselleri ortaya çıktı. Ortaya çıkan basın görselleri ile beraber telefon modelinin tasarım detayları da karşımıza çıkıyor. Dört kameralı bir telefon modeli olacağı görülen Oppo A92’nin kameraları A92’nin kare kurulumunun aksine L şeklinde bir kurulum ile kaşımıza çıkacak.

Oppo A92’nin Özellikleri

Oppo A92 ortaya çıkan basın görseline göre sol üst köşede yer alan bir ön kameraya sahip olacak.  Basın görsellerini internette paylaşan sızıntı kaynağı Oppo A92’nin Full HD+ çözünürlüklü 6.5 inç LCD ekrana ve ekranının yan tarafında bir parmak izi okuyucusuna sahip olacağını belirtti. Oppo’nun yeni telefon modeli A92’nin Android 10 tabanlı ColorOS 7.1 işletim sistemine sahip olması bekleniyor.

Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo’nun yeni telefon modeli Oppo A92 gücünü Qualcomm’un Snapdragon 665 işlemcisinden alacak. Telefon modeli ayrıca 6 GB RAM’e ve kullanıcılarına sunacağı 128 GB depolama alanına sahip olacak. Oppo A92’nin arka kameralarının 48 MP f/1.7 ana kamera, 8 MP f/2.2 ultra geniş , 2 MP makro ve 2 MP derinlik kamera şeklinde olması bekleniyor.

Yorum Yap