1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Fatih Akın, HBO İçin 6 Bölümlük Bir Mini Dizi Çekecek

Fatih Akın, HBO İçin 6 Bölümlük Bir Mini Dizi Çekecek

Dünyaca ünlü Türk asıllı Alman yönetmen Fatih Akın, HBO'da yayınlanacak 6 bölümlük bir mizi dizi üzerinde çalışıyor.

fatih aın

Sinema sektöründe kendisini oldukça fazla duyurmayı başaran Fatih Akın, HBO’da yayınlanacak yeni bir proje üzerinde çalışmaya başladı. Fatih Akın’ın yeni projesi dünyaca ünlü televizyon kanalı HBO’da yayınlanacak 6 bölümden bir mini dizi olacak. Dizinin konusu ise ünlü oyuncu Marlene Dietrich’in hayatı olacak.

Fatih Akın’ın Çekeceği Dizi HBO’da Yayınlanacak

Uzun zamandır yaptığı yönetmenlik alanında kalitesini ispatlamış olan Fatih Akın, yaptığı birçok popüler yapıma bir yenisini daha ekleyecek. “Yaşamın Kıyısında” ve “Duvara Karşı” gibi popüler içeriklerine bir yenisini de HBO için çekmeye hazırlanan Fatih Akın’ın yeni içerisi 6 bölümlük bir mini dizi olacak. Ünlü yönetmen, HBO için hazırladığı yeni mini dizi ile birlikte ABD pazarında kendisinden söz ettirmeyi planlıyor.

Dünyaca ünlü HBO için hazırladığı içeriğin üzerinde çalışan Fatih Akın’ın yeni projesi Marlene Dietrich olarak adlandırılacak. Toplamda 6 bölüm olacak ve mini dizi kategorisinde yer alacak olan yapım hakkında gelişmeleri açıklayan Fatih Akın, dizi ile ilgili başlarda tereddütleri olduğu fakat sonrasında her hangi bir tereddütünün kalmadığını belirtti. Mini dizi ismini konu aldığı ABD’li aktris Marlene Dietrich’in hayatını anlatacak.

Yorum Yap