1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Oppo Find X2 Önümüzdeki Hafta Tanıtılacak

Oppo Find X2 Önümüzdeki Hafta Tanıtılacak

Akıllı telefon üreticisi Oppo, yeni amiral gemisi telefonunun tanıtım tarihini açıkladı. Telefon 6 Mart'ta online olarak tanıtılacak.

find x2

Ünlü teknoloji şirketi Oppo’nun yeni amiral gemisini Dünya Mobil Kongresi 2020’de tanıtması bekleniyordu. Etkinliğini corona virüs sebebi ile iptal edilmesi sonrasında Oppo’nun amiral gemisi telefonunu ne zaman tanıtacağı ortaya çıktı.

6 Mart’ta Online Olarak Tanıtılacak

Akıllı telefon üreticisi olarak ülkemize kısa zaman önce giren Oppo, yeni amiral gemisi telefonunu Mobil Dünya Kongresi’nin iptali sebebi ile istediği zamanda tanıtamamıştı. Oppo yeni amiral gemisini 6 Mart’ta online olarak tanıtacağını duyurdu. Oppo ayrıca yeni amiral gemisi telefonun ekranının 3K kaliteye sahip olduğunu ve 120 hz yenileme hızına sahip olduğunu da resmi olarak yayınladıkları afişte gösterdi.

Telefonun ortaya çıkan özelliklerine baktığımızda ise Find X2 arka tarafında 3 kameralı bir kuruluma sahip olacak. Ana kamera 48 MP çözünürlüğe sahip iken diğer kameralar ise 12 MP ve 13 MP çözünürlüklere sahip olacak. Ön tarafında sol üstte kamera bulunan Oppo’nun yeni amiral gemisinin ön kamera sensörü ise 32 MP çözünürlüğünde. 6,7 inç büyüklüğünde ekrana sahip olacak olan Find X2’nin ekran çözünürlüğü ise 3168×1440 olacak. Snapdragon 865 işlemciden gücünü alacak olan Find X2 batarya olarak ise 4200 mAh büyüklüğünde bir bataryaya sahip.

Yorum Yap