1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Oppo Find X2 Lite Özellikleri Paylaşıldı

Oppo Find X2 Lite Özellikleri Paylaşıldı

Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo'nun Haziran ayında tanıtmayı planladığ akıllı telefon modeli Oppo Find X2 Lite'nin özellikleri şirketin Portekiz sitesinde ortaya çıktı.

oppo find x2 lite

Son senelerde akıllı telefon sektöründeki yerini sağlamlaştıran Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo, internet sitesinde Oppo Find X2 Lite’nin özelliklerini paylaştı.

Oppo Find X2 Lite Snapdragon 765 Kullanacak

Oppo’nun önümüzdeki günlerde tanıtmayı planladığı telefon modeli Oppo Find X2 Lite’ın özellikleri Oppo’nun Portekiz sitesinde ortaya çıktı. Telefon modeli işlemci olarak Snapdragon 765 kullanacak ve kullandığı 5G destekli modem sayesinde kullanıcılarına 1,6 GB indirme hızına ulaşma imkanını sağlayacak. 6,4 inç büyüklüğünde OLED ekrana sahip olacak olan Oppo Find X2 Lite, 600 nit parlaklığa kadar izin verecek ve ekrana gömülü parmak izi okuyucusu bulunacak.

8 GB RAM’e sahip olacak olan Oppo Find X2 Lite, 128 GB depolama alanını kullanıcılarına sunacak. Arkasında ana sensörü 48 MP çözünürlükte olan toplam 4 kameralı kurulum bulunurken ön tarafında ise 32 MP çözünürlükte ön kamera bulunacak. 30 W hızlı şarj desteğinin yanı sıra 4025 mAh batarya kapasitesi olan Oppo Find X2 Lite, 20 dakikada %50 şarj seviyesine ulaşabilecek.

Yorum Yap