1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Oppo Reno Ace 2’nin Görseli Ortaya Çıktı

Oppo Reno Ace 2’nin Görseli Ortaya Çıktı

Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo'nun üzerinde çalıştığı telefon modeli Oppo Reno Ace 2'nin arkasının göründüğü bir fotoğrafı ortaya çıktı.


Oppo’nun yarım saatte komple şarj olması ile dikkatleri çeken telefon modeli Oppo Reno Ace’nin devam modeli Oppo Reno Ace 2’ye ait telefon modelinin arka taraf tasarımını ortaya koyan görüntüler ortaya çıktı. Telefon modelinin kamera diziliminin Oreo ismi verilen kamera dizilimi şeklinde olduğu ortaya çıktı.

Oppo Reno Ace 2, 4 Kameraya Sahip

Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo’nun ekim ayında tanıttığı telefon modeli Oppo Reno Ace’nin ikinci versiyonu olan telefon modeline ait görüntüler ortaya çıktı. Telefon modeli Oppo Reno Ace 2 olarak adlandırılacak. Ortaya çıkan görüntülerde telefonun arka tarafının cam olduğu gözüküyor. 4 kameraya sahip olan Oppo Reno Ace 2’nin kameraları ise dairesel bir kamera kurulum biçimi olan “Oreo” şeklinde konumlandırılmış.

Telefonun ses açma ve kapatma tuşları telefonun sol tarafında yer alırken güç tuşunun ise diğer tarafta olduğu tahmin ediliyor. Telefonun alt tarafında ise Type-C bağlantı noktası ve sağında solunda hoparlör ve mikrofon ızgaraları görülüyor. Telefon modelinin tasarımı tam olarak bilinmiyor olsa da telefon modelinin önceki versiyonundan farklı bir tasarıma sahip olduğu ortaya çıktı.

Yorum Yap