1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Realme Narzo’ya ait İlk Bilgiler Açıklandı

Realme Narzo’ya ait İlk Bilgiler Açıklandı

Çinli akıllı telefon üreticisi Realme'nin Narzo telefon serisi cihazlara ait özellikler ortaya çıktı.


Henüz 2 senelik bir firma olmasına rağmen akıllı telefon sektöründe ismini duyurmayı başaran Realme’nin dün açıkladığı Narzo serisi yeni telefon modellerine ait bazı özellikler belli oldu. Realme tarafından yapılan açıklamada telefon serisinin çıkacak modellerinin isimleri Realme Narzo 10 ve Realme Narzo 10A olarak açıklandı.

Realme Narzo 10, Realme 6i ile Aynı Özelliklere Sahip

Çinli akıllı telefon üreticisi Realme’nin gençleri etkilemek ve Oppo ve Poco ile rekabet edebilmek için çıkardığı telefon serisi Narzo telefonların özellikleri ortaya çıktı. Realme Narzo 10’un özelliklerinin Realme 6i’nin özellikleri ile tıpatıp aynı özelliklere sahip olması dikkatleri çekti. Telefon modeli 6,5 inç LCD ekrana sahip olacak. Ön tarafında 16 MP arkasında ise 48 MP çözünürlükte ana kamera ile birlikte toplam 4 kamera yer alacak.  MediaTek Helio G80 işlemci kullanacak olan Realme Narzo 10, 3 GB ve 4 GB RAM’li seçeneklere sahip olacak. Depolama alanı ise 64 GB ve 128 GB olabilecek olan telefon modelinin batarya büyüklüğü 5000 mAh ve 18 W hızlı şarj desteğini kullanıcılara sunacak.

Realme’nin Narzo serisi için paylaştığı görselde Realme Narzo 10A’nın da Realme C3’ün özellik ve görünüm olarak oldukça benzer olacağını gösterdi. Realme C3 özelliklerine baktığımızda ise 3GB ve 4 GB RAM seçeneği ile 32 GB ve 64 GB depolama alanı seçeneği bulunuyor. Telefon modelinin fiyat etiketi ise 100 dolar olarak açıklanmıştı. Realme Narzo 10A’nın da oldukça ucuz ve giriş segmentten bir tık yüksek özellikleri ile fiyay/performans cihazı olması bekleniyor.

Yorum Yap