1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Vivo Nex 3s 5G’nin Özellikleri Ortaya Çıktı

Vivo Nex 3s 5G’nin Özellikleri Ortaya Çıktı

Çinli akıllı telefon üreticisi Vivo'nun yeni amiral gemisi telefon modeli Vivo Nex 3s 5G'nin özellikleri ortaya çıktı.

Vivo-NEX-3s-5G

Çin merkezli son zamanlarda ön plana çıkan akıllı telefon üreticisi Vivo’nun yeni amiral gemisi telefonu Vivo Nex 3s 5G’nun bazı özellikleri ortaya çıktı. Vivo Nex 3s 5G, Vivo Nex 3 5G’e benzer tasarımı ve yükseltilmiş özellikleri ile piyasaya sunulacak.

Vivo Nex 3s 5G Qualcomm Snapdragon 865 Kullanıyor

Çinli akıllı telefon üreticisi Vivo’nun yakın zamanda tanıtmayı planladığı telefon modeli Nex 3s 5G’nin bazı özellikleri ve tanıtım tarihi ile ilgili bazı bilgiler ortaya çıktı. Telefon modelinin tanıtımının bütün dünyada etkisini göstermeye devam eden Covid-19 virüsü sebebi ile ertelenebileceği ortaya çıkan detaylardan birisi olarak dikkat çekti. Telefon modelinin internette ortaya çıkan özelliklerinde birisi ise işlemci olarak Qualcomm Snapdragon 865 kullanacağı oldu.

Google Play geliştirici konsolunda telefon ile ilgili ortaya çıkan bilgiler doğrultusunda 5G desteğine sahip olan Vivo Nex 3s 5G 8 GB RAM’e sahip olacak. Android 10 işletim sistemine sahip olan Vivo’nun yeni amiral gemisi telefonu FULL HD+ bir ekrana sahip olması ile dikkatleri çekti. Telefon modelinin arka tarafında ana kamerası 64 MP çözünürlüğünde olmak üzere toplamda 3 adet kamera bulunacak. Son olarak amiral gemisinin 256 GB depolama alanına ve 4250 mAh bataryaya sahip olacağı bilinenler arasında.

Yorum Yap