1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Motorola’nın Yeni Cihazı İle İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

Motorola’nın Yeni Cihazı İle İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

Motorola'nın yeni cihazı Moto G Stylus hakkında yeni bilgiler gün yüzüne çıktı. Cihazın özellikleri ve tasarımına ait bilgiler internette paylaşıldı.

motorola

Motorola’nın önümüzüdeki günlerde tanıtmasına kesin olarak bakılan yeni cihazı Motorola Moto G Stylus’a ait yeni detaylar gün yüzüne çıktı. Ortaya çıkan özelliklere bakarak cihazın orta segmente ait bir cihaz olacağı söylemek oldukça doğru olur.

Motorola Moto G Stylus

Ortaya çıkan bilgilere göre cihazın Android 10 ile birlikte geleceği ortaya çıktı. Moto G Stylus’un Motorola’nın diğer cihazlarında yaptığı gibi stok Android UI ile satışa çıkması oldukça muhtemel. Cihazın işlemcisi tam olarak belli olmasada sekiz çekirdekli bir Qualcomm işlemci cihazda bizleri bekliyor. Cihazın ortaya çıkan özelliklerinde 4GB RAM ve 128 GB hafıza bizleri karşılıyor. Cihaz yapılan testlerin sonucunda tek çekirdekli testlerde 311 puan, çok çekirdekli testlerde ise 1316 puan aldı.

Cihazın tasarımı konusunda bildiklerimiz ise; cihazın ekran büyüklüğünün 6.4 inç olması kuvvetle muhtemel. Cihazın ön tarafına baktığımızda ise sol üst köşesinde delikli bir ön kamera bulunuyor. Arka tarafta ise 4 kameralı bir tasarım bizleri bekliyor. Kameraların açı derecesinin 117 derece gibi iyi bir rakam olduğu belirtildi. Ana kamerasının 48 MP çözünürlüğe sahip olacağı elimizde olan detaylardan. Cihaz Motorola tarafından önümüzdeki günlerde tanıtılacak.

 

Yorum Yap