1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Samsung Galaxy A21s’in Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy A21s’in Özellikleri Ortaya Çıktı

samsung galaxy a21s

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, giriş ve orta segment telefon modellerine de son zamanlarda oldukça fazla yatırım yapıyor. Düzenli olarak giriş ve orta segment telefon modelleri tanıtmaya başlayan Samsung’un önümüzdeki günlerde tanıtmayı planladığı yeni orta segment telefon modeli Samsung Galaxy A21s’nin bazı özellikleri ortaya çıktı.

Samsung Galaxy A21s Özellikleri

2019 senesinde Galaxy A serisine ait yeni bir telefon olan Galaxy A20’den oldukça memnun kalan Samsung, bu sene içerisinde bir çok Galaxy A serisi telefon modeli çıkardı. Bu modellerden yakın zamanda tanıtılacak olan birisi ise geçen sene çıkarılan Galaxy A20’nin 2020 versiyonu olan Galaxy A21’in devamı niteliğinde olacak. Telefon hakkında henüz Samsung, her hangi bir bilgi paylaşmamış olmasına rağmen Samsung’a yakın kaynaklar tarafından telefon modeline ait olduğu iddia edilen özellikler paylaşıldı.

Samsung Galaxy A21s ön tarafında 6,55 inçlik ve 720 x 1600piksel çözünürlüğe sahip HD+ IPS bir ekran bulunduracak.. Bunun yanı sıra cihaz, önde 1 ve arkasında 3 olmak üzere toplamda 4 kamera bulunduracak. Telefon modelinin ön kamerası 13 MP çözünürlükte iken arkasında ise 48 MP, 8 MP ve 2 MP çözünürlükte kameraları bulunduracak. 3 GB RAM ve 64 GB depolama alanı bulundurması beklenen telefon modelinin batarya büyüklüğünün ise 6000 mAh gibi devasa bir miktar olduğu iddia edildi.

Yorum Yap