1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Meizu 17’nin Bazı Özellikleri Açıklandı

Meizu 17’nin Bazı Özellikleri Açıklandı

Meizu'nun önümüzdeki günlerde tanıtacağı yeni amiral gemisi telefon modeli Meizu 17'nin bazı özellikleri açıklandı. Telefon modelinin 30 W hızlı şarj desteğine sahip olacağı Meizu tarafından açıklandı.

meizu 17

Meizu’nun 12 gün sonra resmi olarak tanıtacağı Meizu 17’ye ait yeni bilgiler ortaya çıktı. Meizu, yaptığı açıklama ile birlikte yeni amiral gemisi telefon modelinin 30W hızlı şarj desteğine sahip olacağını açıkladı.

Meizu 17 Özellikleri

12 gün sonra Çin’de tanıtılacak olan Meizu 17’nin her gün farklı bir özelliği Çinli teknoloji devi Meizu tarafından açıklanıyor. Çinli teknoloji devi Meizu yaptığı paylaşım ile birlikte Meizu 17’nin 30 W Super mCharger ile geleceğini açıkladı. Ayrıca yeni amiral gemisi telefon modelinin, kullanıcılarına uzun bir kullanım süresi sağlayacak olan 4.500 mAh’lık büyüklükte bir bataryaya sahip olacağı da ortaya çıktı. Ayrıca söylenenlere göre Meizu 12 gün sonra Meizu 17 ile birlikte bir de üst versiyonu Meizu 17 Pro’yu da tanıtacak.

Meizu’nun yeni amiral gemisi telefon modeli Meizu 17 ayrıca 90 Hz yenileme hızına da sahip olacak. Daha önce hiç bir cihazında 60 Hz yenileme hızını geçmeyen Meizu için başarı olarak görülebilir. Ekranın sağ üst köşesinde bir ön kamera bulunacak olan telefonun gücünü de Qualcomm’un Snapdragon 865 işlemcisinden alması bekleniyor. Telefon modelinin fiyatının kesin olmamakla beraber 594 dolar fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

 

Yorum Yap