1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Samsung Galaxy A31’i Duyurdu

Samsung Galaxy A31’i Duyurdu

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un yeni giriş-orta segment telefon modeli Samsung Galaxy A31 duyuruldu. Telefonun fiyatı ve çıkış tarihi şu anlık belli değil.


Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni giriş-orta segment akıllı telefonu Samsung Galaxy A31’in ilk özellikleri bundan 2 hafta önce ortaya çıkmaya başlamıştı. Samsung yeni telefon modelini bugün duyurdu. 5000 mAh batarya ve 4 kameralı kuruluma sahip Galaxy A31 beğenileri toplarken telefon modelinin çıkış tarihi ve fiyatı ile ilgili bilgi verilmedi.

Samsung Galaxy A31 Gücünü MediaTek Helio P65’den Alıyor

Samsung’un yeni giriş-orta segment akıllı telefonu Galaxy A31, 6,4 inç FHD+ Super AMOLED bir ekrana sahip. Telefon modeli gücünü MediaTek Helio P65 alırken ayrıca 4 GB ve 6 GB RAM seçeneklerine sahip. Telefon modeli depolama alanı olarak ise 64 GB ve 128 GB seçeneklerini kullanıcılara sunuyor. Telefonun depolama alanı 512 GB’a kadar microSD kart ile arttırılabiliyor. Telefon Android 10 tabanlı One UI 2.0 ile çalışıyor.

Telefon modelinin ön tarafında damla çentik ve içerisinde 20 MP çözünürlükte kamera bulunuyor. Ayrıca ekrana gömülü parmak izi okuyucu bulunduran telefon modelinin ekran gövde oranı da oldukça başarılı seviyelerde. Samsung Galaxy A31’in arka tarafında ise toplamda 4 kameradan oluşan bir kurulum bulunuyor. Ana kamerası 48 MP çözünürlükte olan Samsung Galaxy A31’in diğer kameralarının çözünürlükleri ise 8 MP, 5 MP ve 5 MP. Samsung, yeni giriş-orta segment telefon modeli Galaxy A31’in çıkış tarihi ve fiyatı ile ilgili açıklamada bulunmadı.

Yorum Yap