1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Samsung Galaxy A31’e Ait Bazı Özellikler Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy A31’e Ait Bazı Özellikler Ortaya Çıktı

Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung'un yakın zamanda tanıtılması planlanan Samsung Galaxy A31 modeline ait yeni özellikler ortaya çıktı.

galaxy a31

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un son günlerde oldukça fazla konuşulan orta segment telefon modeli Samsung Galaxy A31’e ait yeni özellikler Geekbench’te ortaya çıktı. Geekbench üzerinde telefon modelinin işlemcisi ve RAM kapasitesine ait özellikler gösterildi.

Samsung Galaxy A31’e Ait Özellikler Geekbench’te Ortaya Çıktı

Güney Koreli teknoloji devi akıllı telefon üreticisi Samsung’un yeni orta segment telefon modeli Samsung Galaxy A31’e ait yeni detaylar ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde çift bantlı Wi-Fi bağlantısına sahip olacağı doğrulanan cihazın Samsung Galaxy A31 destek sayfasınında ortaya çıkmasıyla çok yakın bir zamanda tanıtılacağı çıkacağı düşünülüyordu. Samsung’un yeni telefon modeline ait özellikler Geekbench’te de ortaya çıktı.

Geekbench’te ortaya çıkan özelliklere göre Samsung Galaxy A31 MediaTek MT6768V/CV işlemcisine sahip olacak. Tahminlere göre telefonun işlemcisinin asıl isminin Helio P65 olduğu düşünülüyor. Telefonun RAM kapasitesinin 4 GB olduğu görülürken 6 GB ve 8 GB RAM’e sahip modellere de sahip olması oldukça muhtemel görülüyor. Telefon modeli 5000 mAh batarya ile birlikte hızlı şarj desteğine de sahip olacak. Ön kamerası 25 MP çözünürlüğe sahip telefonun arkasında ise 48 MP çözünürlükte ana kamera ile birlikte 5 MP çözünürlükte bir kamera daha bulunacak. Tanıtım tarihi net olarak bilinmeyen cihazın 64 GB ve 128 GB depolama alanı seçeneği olacağı da bilinenler arasında.

Önerilen Yazı

Samsung Galaxy A31’i Duyurdu

Yorum Yap