1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Samsung Galaxy A41 Tanıtıldı

Samsung Galaxy A41 Tanıtıldı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un yeni orta segment telefon modeli Galaxy A41 tanıtıldı.


Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni orta segment telefon modeli Samsung Galaxy A41’i tanıttı. Samsung’un sessiz bir şekilde tanıttığı telefon modeli 3 arka kamerası ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Japonya’da Haziran Ayında Satılmaya Başlanacak

Samsung’un yeni orta segment telefon modeli Galaxy A41, damla çentikli ekranı ve arkasında bulunan 3 adet kamerası ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ön tarafında 25 MP çözünürlükte bir kamera bulunan Galaxy A41’in arka tarafında ana kamerası 48 MP çözünürlükte olmak üzere toplamda 3 adet kamera bulunuyor. Diğer iki kameranın ise sırasıyla 8 MP çözünürlüğünde ultra geniş açılı ve 5 MP çözünürlüğünde derinlik sensörü olduğu açıklandı.

3500 mAh batarya ile satış çıkacak olan Samsung Galaxy A41, Android 10 tabanlı One UI 2.1 işletim sistemi kullanacak. Telefon modeli gücünü kullanacağı işlemci olan MediaTek Helio P65’den alırken  4 GB RAM ve 128 GB depolama alanına da sahip olacak. Fiyatı henüz açıklanmayan telefon 3 farklı renk ile satışa çıkacak. Bu renkler ise sırasıyla mavi,beyaz ve siyah.

Yorum Yap