1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Teamfight Tactics Mobil Versiyonu Yayınlandı

Teamfight Tactics Mobil Versiyonu Yayınlandı

Riot Games'in League of Legends oyununa ait oyun modu olan Teamfight Tactics'in mobil sürümü Android ve iOS cihazlar için çıktı.


Riot Games’in geçtiğimiz sene yaz aylarında League of Legends oyununa eklediği auto-chess tarzındaki oyun modu Taktik Savaşları olarak da bilinen Teamfight Tactics, iOS ve Android cihazlar için yayınlandı. Oyuna eklenen yeni versiyon ile birlikte galaksiler temalı içerikler de oyunda yer alıyor.

Teamfight Tactics iOS ve Android İçin Yayınlandı

2019 senesi içerisinde Riot Games’in mobil versiyonu üzerinde çalıştığını duyurduğu League of Legends oyun modu Teamfight Tactics, Android ve iOS cihazlar için oynanabilir duruma geldi. Oyunun sistemi geçtiğimiz sene Dota 2’de ortaya çıkan ve çeşitli varyasyonları ile birlikte yeni bir oyun tarzına dönüşen Auto-Chess türünde. Teamfight Tactics League of Legends karakterlerinin kullanıldığı tur bazlı bir oyun modu.

Teamfight Tactics oyununun çapraz platform olduğunu açıklayan yetkililer oyunu mobil cihazlarda oynayan kişilerin bilgisayar ile oynayan kişiler ile aynı oyuna düşebileceklerini belirtti. Mağaza ve ganimet sistemi ise oyuna önümüzdeki günlerde eklenecek. Oyunu şu anda iPhone 6S ve üzeri cihaz sahipleri ile Android 7 üzeri ve en az 1.5 GB RAM’e sahip kullanıcılar oynayabiliyor. Teamfight Tactics oyununa Android için bu linkten, iOS için ise bu linkten ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap