1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Samsung Galaxy Fold 2’ye Ait Özellikler Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Fold 2’ye Ait Özellikler Ortaya Çıktı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un 2020'nin üçüncü çeyreğinde tanıtacağı yeni katlanabilir telefonu Galaxy Fold 2'ye ait özellikler gün yüzüne çıkmaya başladı.

fold 2

Samsung’un geçen sene çıkardığı katlanabilir telefon modelinin ikinci versiyonu 2020’nin 3. çeyreğinde tanıtılacak. Telefon Galaxy Z Flip’in aksine ilk modeli gibi yatay bir şekilde katlanarak katlandığında ekstra bir ekrana sahip olacak.

Ekrana Gömülü Kamera İle Gelebilir

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un katlanabilir telefonlarından üçüncüsü olacak telefonu Samsung Galaxy Fold 2 bu senenin üçüncü çeyreğinde tanıtılacak. Samsung çıkaracağı yeni katlanabilir telefonunda ekrana gömülü kamera teknolojisi kullanmayı planlıyor. Tamamen açıldığında 7,7 inç boyuta ulaşacak ekrana sahip olan Galaxy Fold 2’de ekran olarak Ultra İnce Ekran teknolojisi kullanılacak. Telefon modelinin ekranının üretime Vietnam’da cam üretiminden sorumlu fabrikada başlanmış durumda.

Telefonun ortaya çıkan özelliklerine göre açıkken 7,7 inç boyutunda ekrana sahip olan telefonun kapalı iken 6.4 inç ekrana sahip olması bekleniyor. Telefonun açıkken ekran yenileme hızı ise 120 hz olacak. Telefonun ön tarafında 10 MP çözünürlüğünde bir kamera bulunurken arka tarafında ise 64 MPtelefoto, 12 MP geniş açı, 12 MP ultra geniş açı ve derinlik sensörü olmak ile birlikte toplamda 4 kamera bulunacak. Samsung Galaxy Fold 2 5G bağlantısını desteklerken gücünü SnapDragon 865’ten alması planlanıyor.

Yorum Yap