1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. LG 3 Yeni Telefon Tanıttı

LG 3 Yeni Telefon Tanıttı

Güney Koreli teknoloji devi şirketlerden birisi olan LG 3 yeni askeri derecede dayanıklı telefon tanıttı.

gsmarena_000

Güney Kore merkezli teknoloji devi LG, askeri derecede dayanıklılığa sahip 3 yeni telefon modelini tanıttı. LG’nin tanıttığı 3 model ise K61, K51S ve K41S isimlerini aldı.

Yeni Telefon Modelleri Askeri Düzeyde Dayanıklılığa Sahip

Güney Kore merkezli teknoloji şirketi LG’nin yeni tanıttığı akıllı telefonlar birbiri ile aynı işlemciyi kullanıyor. Telefonların boyutları ise birbirleri ile aynı boyutta. Telefonların arka tarafında yatay şekilde bulunan dörtlü kamera kurumları ile satın almayı düşünenlerin dikkatini çekiyor.  Telefonlardan en üst model olan telefon diğer telefonların olduğu gibi 6.5 inç ekrana sahip. Telefonun RAMi 4 GB iken depolama alanı olarak 64 GB veya 128 GB seçenekleri ile satışa çıkacak. Arkasında 48 MP çözünürlüğe sahip ana kamera ile satışa çıkacak olan telefonun ön tarafında ise 16 MP çözünürlüğünde bir kamera ile dikkat çekiyor. Telefonun bataryası ise 4000 mAh boyutunda.

Güney Koreli teknoloji devinin diğer telefonları ise aynı işlemci ve boyutu kullanıyor. İki model 3GB RAMe sahip iken bir tanesi 32 GB diğeri 64 GB depolama alanı ile satışa çıkıyor. K51S modeli 32 MP arka kameraya sahip iken K41S modeli 13 MP arka kameraya sahip. Telefon modellerini duyuran LG fiyatları ile ilgili bir bilgi paylaşmadı.

Yorum Yap