1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Samsung Galaxy M31 İle İlgili Bilgiler Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy M31 İle İlgili Bilgiler Ortaya Çıktı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung'un yeni orta segment telefonu Galaxy M31'e ait özellikler ortaya çıktı.

galaxy m31

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un orta segment telefon modeli Galaxy M31’e ait tasarım ve teknik özellikler ortaya çıktı. Samsung’un yeni orta segment telefonu 6000 mAh gibi devasa bir bataryaya sahip.

Arka Yüzeyinde Dört Kameraya Sahip

Samsung’un yeni orta segment telefonu Galaxy M31’in özellikleri ortaya çıkmaya başladı. Telefon 6000 mAh gibi devasa bir bataryaya sahip iken arkasında ise 4 adet kamera ile satışa sunulacak. Telefon modelinin arka yüzeyinde ana kamera 64 MP çözünürlüğe sahip iken diğer kameralar 8 MP ultra geniş açı, 5 MP derinlik ve 5 MP makro çekim kamerası olarak belirtildi. Telefonun ön yüzeyinde ise bir damla çentik bulunuyor. Çentiğin içinde bulunan kameranın çözünürlüğü ise 32 MP.

Exynos 9611 işlemciden gücünü alan telefonun ekranı 6.4 inç boyutunda Infintiy-U Super AMOLED teknolojisine sahip. 6 GB RAMe sahip telefonun depolama alanı ise 128 GB olarak belirtildi. Telefon Hindistan’da 25 Haziran’da satışa sunulacak ve fiyatının 200 Dolar seviyesinde olması bekleniyor. Cihazın Türkiye’de satışa sunulması durumunda 2000 Türk Lirası civarında satışa çıkması tahmin ediliyor.

Yorum Yap