1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Space Jam 2’de Maske ve Joker Görülecek

Space Jam 2’de Maske ve Joker Görülecek

Maske ve Joker'in Space Jam 2'de yer alacağına dair yeni fotoğraflar internette ortaya çıktı.

278000

16 Temmuz 2021’de vizyona girmesi beklenen Space Jam 2 filminde Maske ve Joker’inde görüleceğini iddia eden bir takım fotoğraflar internette ortaya çıktı. Jim Carrey’in seslendirmesi ile Maske’nin Space Jam 2 filminde yer alacağı düşünülüyor.

Maske Uzun Yıllar Sonra Görülecek

Uzun süredir yeni film çıkmayan ve geçtiğimiz aylarda yeni bir film çıkacağına dair ortaya iddialar atılan Maske’nin  fakat daha somut bir adım atılmayan Maske’nin Space Jam 2 filminde görüleceğini gösteren yeni fotoğraflar ortaya çıktı. Jim Carrey’in 1994 yılında oynadığı Maske’yi Space Jam 2 filminde se seslendirmesi bekleniyor. Warner Bros.’un yeni filminde Maske’nin yer alacak olmasının hayranları tarafından Maske’nin geri dönüşü için iyi olacağı düşünülüyor.

Lebron James’in başrolünde yer alacağı Space Jam 2 filminde ayrıca Joker’in ve Pennywise’ın yer alacağı ortaya çıkan fotoğraflardan görülüyor. Filmde başka Warner Bros. karakterlerinin olmasıda büyük ihtimal ile bekleniyor. Jim Carrey’in sadece seslendirmesi beklenilen Maske’nin büyük ihtimal ile bilgisayar yapımı olacağı düşünülüyor. Space Jam 2 16 Temmuz 2021’de vizyona girecek.

Yorum Yap