1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Call of Duty: Warzone Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

Call of Duty: Warzone Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

Call of Duty: Warzone'un özellikleri ile ilgili Chaos isimli bir Youtuber video çekti. Video kısa sürede Youtube'dan kaldırıldı.

call of duty

Chaos isminde bir Youtuber Call of Duty: Warzone hakkında yeni bilgiler ve içerisinde oynanışında gösterildiği bir videoyu paylaştı. Oyun ayrıca 150 kişilik devasa bir harita ile battle royale moduna da sahip olacak.

150 Kişi Aynı Haritada Oynayacak

Chaos isimli Youtuber’in paylaştığı video kısa sürede kaldırılsada oyun hakkında oldukça fazla bilgi verdi. Videonun kaldırılma sebebinin ise oyunun yarın tanıtılması beklendiğinden kaynaklandığı düşünülüyor. Youtuber paylaştığı video oyun hakkında bilgiler verirken ayrıca oynanış görüntülerini de içerdi. Youtuber oyunu PlayStation Plus kullanan kişilerin ücretsiz bir şekilde oynayabileceğini belirtti. Bu özelliği destekleyen başka sızıntılarda oyunun farklı bir istemciye sahip olacağı şeklindeydi.

Call of Duty: Warzone 150 oyuncunun aynı anda oynayacağı oldukça büyük bir haritaya sahip olacak. Takım boyutlarının maksimum 3 kişi olacağı veya tek kişilik modda oynanabileceğini belirten Youtuber, oyunda oyuncuların diğer battle royale oyunlarında olduğu gibi takımların uçaktan atlayacağını ve kaptanın götürdüğü yere gideceklerini belirtti. Takımın diğer oyuncuları ayrıca inmek istedikleri noktaları kaptanlarına gösterebilecek. Yeni modda oyuncular helikopter, ATV, arazi aracı gibi bir çok araç kullanabilecek. Oyuncular oyun boyunca yaptıkları eylemlerden para kazanacak ve bu parayla silah, bomba gibi mühimmatlar alabilirken ölen takım arkadaşlarını da tekrardan canlandırabilecekler. Oyunun Activision tarafından yarın tanıtılması bekleniyor.

Yorum Yap