1. Ana Sayfa
  2. Mobil Uygulama
  3. Spotify 3 Aylık Ücretsiz Premium Kampanyasını Başlattı

Spotify 3 Aylık Ücretsiz Premium Kampanyasını Başlattı

Dünyanın en çok kullanılan müzik platformu Spotify, yeni bir kampanyayı başlattı. Kampanya ile birlikte 30 Haziran'a kadar ilk kez Spotify kullanacak kişiler 3 ay ücretsiz premium kullanabilecek.

üç aylık ücretsiz premium spotify

Bütün dünyayı etkilemeye devam eden koronavirüs salgını çevrimiçi platformları olumlu bakımda etkiliyor. Bu durumun farkında olan Spotify, yeni aboneler kazanabilmek için yeni bir kampanya başlattı. Virüs nedeni ile gelir düşüşü yaşayan Spotify, yeni kampanya ile birlikte yeni kullanıcılara 3 aylık ücretsiz premium verecek.

Spotify 3 Aylık Ücretsiz Premium Kampanyası

Spotify’ın abone sayılarını arttırmak için başlattığı kampanya ile birlikte 30 Haziran’a kadar Spotify’a ilk defa üye olacak kullanıcılar seçtikleri paketi 3 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilecek. Reklam gelirlerinden yaşadığı düşüşü telafi etmek isteyen Spotify, yeni kampanyası ile birlikte 14 Nisan’dan önce aboneliğini iptal eden kullanıcıları da unutmadı.

14 Nisan’dan önce Spotify premium paketlerini iptal eden kullanıcıların da Spotify’a geri dönmeleri durumunda 3 ay boyunca sadece 3 dolar ödeyeceği duyuruldu. 14 Nisan’nın tarih olarak seçilmesinin sebebi ise koronavirüs sebebi ile kullanmayı bırakan kullanıcıları geri kazanmak. Spotify geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda durumu kötüye giden insanların Spotify üyeliklerini iptal ettiğini bu rakamın ABD’de 6 kişiden biri olduğunu açıklamıştı. Bundan dolayı abonesi azalan Spotify kaybettiği aboneleri geri kazanmayı hedefliyor. Spotify’ın bütün dünyaya sunduğu kampanya Türkiye’de ise geçerli olmayacak. Türkiye’de kampanyadan sadece premium üyelik kullanmayan kişilerin faydalanabileceği belirtildi.

Yorum Yap