1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. The Last of Us Part II’nin Oynanış Videoları Sızdırıldı

The Last of Us Part II’nin Oynanış Videoları Sızdırıldı

Koronavirüs sebebi ile geçtiğimiz günlerde ertelendiği açıklanan The Last of Us Part II'nin oynanış videoları ortaya çıktı.


2013 Yılında PlayStation 3 ve PlayStation 4’e çıkan ve bir çok oyuncunun beğenisini kazanan Last of Us oyununun devam oyununa ait oynanış videoları internete sızdırıldı.

The Last of Us Part II Oynanış Videoları Ortaya Çıktı

Bir çok insanın çıkmasını beklediği ve koronavirüs sebebi ile ertelenen oyunlar kervanına katılan The Last of Us Part II’ye ait oynanış videoları internette ortaya çıktı. Çıkış tarihi belli olmayan ileri bir tarihe ertelenen The Last of Us Part II’nin sızan ilk videosunda oyunun ana karakteri olan Ellie’nin at sürdüğü görülürken ortamda karlı bir kış havası bulunuyor. Ortaya çıkan diğer videoda ise oyunun ana karakteri olan Ellie’nin gitar çaldığı görülebiliyor.

Sürekli olarak ertelenen The Last of Us Part II’den olumlu bir haberde paylaşıldı. Yapılan açıklamaya göre oyunun geliştirme aşamasının tamamlanmak üzere olduğu ve son hataların düzenlenme aşamasına gelindi. Oyunun geliştirici stüdyosu oyunun koronavirüs sebebi ile lojistik sorunlarının çözüldüğü bir zamana ertelendiğini oyunu bekleyen kişiler ile paylaşmıştı.

Yorum Yap