1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. The Outer Worlds Oyununun Çıkışı Corona Virüs Sebebi İle Ertelendi

The Outer Worlds Oyununun Çıkışı Corona Virüs Sebebi İle Ertelendi

The Outer Worlds oyununun Nintendo Switch versiyonunun çıkışı Corona virüs sebebi ile ertelendi.

game developer

Corona virüsü gün geçtikçe dünya için bir çok gelişmeye sebep oluyor. Bu sefer ise corona virüs sebebi ile The Outer Worlds oyununun çıkışı ertelendi. Nintendo Switch için 6 Mart’ta çıkması beklenen oyunun çıkış tarihi bilinmeyen bir tarihe ertelendi.

Corona Virüs Yüzünden Ertelendi

Corona virüsü sebebi ile oyun dünyası etkilenmeye devam ediyor. Overwatch Çin müsabakalarını iptal etti, Taipei Game Show 2020 ertelendi ve Nintendo Switch üretimleri aksamaya uğradı. Corona virüsünün oyun dünyası üzerindeki son etkisi ise The Outer Worlds oyununun Nintendo Switch versiyonunun çıkış tarihi erteletmesi oldu. Normal şartlarda 6 Mart’ta çıkması beklenen oyunun çıkış tarihi ertelendi.

Twitter üzerinden açıklamalarda bulunan oyunun yayıncısı Primer Division ekibin sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti. Fakat ofislerini güvenlik sebebi ile kapalı tutmalarından dolayı oyunun çıkış tarihinin gecikeceğini belirtti. Primer Division The Outer Worlds oyununun Nintendo Switch versiyonunun çıkış tarihinin önümüzdeki günlerde açıklanacağını belirtti. Oyun hem dijital hem kutulu bir şekilde satışa sunulacak.

Yorum Yap