1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Samsung Galaxy S20 8 GB RAM’li Versiyona Sahip Olabilir

Samsung Galaxy S20 8 GB RAM’li Versiyona Sahip Olabilir

Samsung'un 11 Şubat'ta tanıtacağı amiral gemisi telefonları Galaxy S20 modelleri 8 GB RAM'e sahip olabilir.

galaxy s20 modelleri

Samsung’un yakın zamanda tanıtacağı amiral gemisi telefonları Galaxy S20 serisi ile ilgili yeni bilgiler sızdırıldı. Samsung’un yeni akıllı telefonlarını 11 Şubat’ta özel bir etkinlikle tanıtması bekleniyor. Yeni gelen haberlere göre Samsung Galaxy S20 fiyatları beklenenin altında olabilir.

Daha Az RAM Daha Ucuz

Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy S20 serisi telefonların minimum 12 GB RAM ile geleceğine dair bilgiler gelmişti. Fakat gelen yeni bilgilere göre bazı bölgelere özel 12 GB yerine 8 GB RAM’e sahip Samsung Galaxy S20’ler de satışa sunulabilir. Bu bölgeler şu an net olmasa da bu güncelleme ile birlikte 8 GB RAM’e sahip Galaxy S20’lerin daha ucuz olacağını kestirmek hiç de zor değil. Galaxy S20 modellerinden 8GB RAM’e sahip olanların 128 GB depolama alanına sahip olacak.

Samsung Galaxy S20 modellerinin(4G veya 5G farketmeksizin) 25W hızlı şarja sahip olacak. Samsung Galaxy Ultra 5G modeli ise 45W hızlı şarj desteği ile satışa çıkacak. Tüm modeller ile birlikte Type-C girişli AKG Model kulaklık kullanıcılara verilecek. Samsung Galaxy Ultra 5G’nin arka tarafında 108 MP’lik bir kamera ile geliyor. Diğer modeller ise oldukça güçlü kamera setleri ile birlikte gelecek.

Yorum Yap