1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. The Witcher 2. Sezon Çekimleri Durduruldu

The Witcher 2. Sezon Çekimleri Durduruldu

Milyonlarca kişi tarafından sevilerek takip edilen The Witcher dizisinin 2. sezon çekim çalışmaları Corona virüs sebebi ile durduruldu.

the witcher

Dünya’da binlerce insanının ölmesine sebep olan ve her sektör üzerinde etkisi oldukça fazla hissedilen Corona virüs sinema ve dizi sektöründe de oldukça büyük etkilere sebep oluyor. Corona virüs sebebi ile oldukça fazla sayıda filmin vizyon tarihinin ertelenmesinin ardından Netflix, The Witcher dizisinin 2. sezon çekimlerinin durdurulduğunu açıkladı.

The Witcher 2. Sezon Çekimleri Durduruldu

Ülkemizde vaka sayısı 18’e ulaşan ve Dünya’da 6500’den fazla insanın hayatını kaybetmesine sebep olan Corona virüs spor müsabakaları, kültürel faaliyetler, sinema ve film sektörü gibi bir çok sektörü etkisi altına aldı. Birçok stüdyo Corona virüse karşı çalışanlarını salgından korumak amacıyla üretim çalışmalarına ara veriyor. The Witcher da Corona virüs sebebi ile çalışmalarına ara veren yapımlardan birisi oldu.

Milyonlarca kullanıcısı bulunan Netflix, The Witcher dizisinin ikinci sezon çekimlerinin Corona virüs sebebi ile ertelendiğini duyurdu. Son günlerde çekimlerine devam eden dizinin çalışmalarının 2 hafta süreyle askıya alındığı açıklandı. 2021’de yayınlanması planlanan 2. sezonun şu an için bir yayın tarihi bulunmuyor.

Yorum Yap