1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. VALORANT’ın Yeni Ajanı Reyna Tanıtıldı

VALORANT’ın Yeni Ajanı Reyna Tanıtıldı

reyna

Riot Games tarafından büyük beklentiler ile çıkarılan ve daha ilk günden Twitch üzerinde kırılması güç rekorlara imza atan Valorant, yakın zamanda herkes tarafından oynanabilir hale gelecek. Oyunun herkese açılması ile beraber oyuna yeni bir karakter de gelecek. Geçtiğimiz günlerde geleceği ile ilgili iddialar ortaya atılan ajan Riot Games tarafından tanıtıldı.

Riot Games’in Twitter üzerinden duyurduğu yeni ajan yarı vampir ve yarın insan. İlginç yeteneklere sahip olan yeni ajan 30 saniyelik oynanış videosu ile Valorant’ın resmi Twitter hesabında paylaşıldı. 30 saniye uzunluğundaki görüntü Reyna’nın yetenek yelpazesinin geniş olduğu gösterirken çıkışı itibari ile çok fazla oynanacağını gösteriyor.

Valorant’ın Yeni Ajanı: Reyna

Video’dan da anlaşılabildiği üzere Valorant’ın yeni ajanı, Meksika uyruklu bir vampir. Yetenekleri tam olarak açıklanmayan ajanın neler yapabilecekleri paylaşılan oynanış videosundan tahmin edilebiliyor. Reyna, oynanış videosunda görülebildiği kadarı ile ücretsiz yeteneğini kullanırken “bana kalbini ver” diye bağırıyor ve rakibini öldürdüğü zaman bir pençe animasyonu ortaya çıkıyor. Bu yetenek Renya’nın canını doldurmaya ve gücünü arttırmaya yarıyor.

Karakterin görünen bir yeteneği ise görünmemek ile alakalı. Attığı gölge animasyonlu küre duvarların içinden geçebilirken karakter yeteneği kullanırken “bir şey görme” diyor. Reyna’nın ultisi hakkında ise net bir bilgi bulunmuyor. Ultinin isminin Empress olduğu biliniyor. Valorant 2 Haziran’da herkes için oynanabilir duruma gelecek.

Yorum Yap