1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Vivo, Transformers Temalı iQOO 3 5G’yi 1 Haziran’da Satışa Sunacak

Vivo, Transformers Temalı iQOO 3 5G’yi 1 Haziran’da Satışa Sunacak

iqoo 3 5g transformers

Akıllı telefon sektörünün son dönemlerde kendisinden sıkça bahsettiren markası Vivo’nun alt firması iQOO, dün düzenlediği etkinlik ile birlikte Z1’i duyurmuştu. iQOO yeni açıklama ile birlikte amiral gemisi telefon modeli iQOO 3 5G’nin Transformers temalı versiyonunu 1 Haziran’da satışa sunacak. Donanım olarak özelliği değişmeyecek olan modelin arka kısmına Transformers logosu ve birkaç yenilik eklenecek. Telefonun satışının ise sınırlı sayıda olacağı belirtildi.

Transformers Temalı iQOO 3 5G 1 Haziran’da Satışa Çıkacak

iQOO’nun sevilen amiral gemisinin 1 Haziran’da çıkacak özel tasarımlı versiyonunun donanım özellikleri değişmeyecek. Yani iQOO 3 5G Transformers versiyonu karşımıza 12 GB RAM ve 256 depolama alanı ile gelecek. 6,44 inç büyüklüğünde FHD+ ekrana sahip olan iQOO 3 5G gücünü ise Qualcomm’un Snapdragon 865 işlemcisinden alacak.

Önünde 16 MP çözünürlükte selfie kamerası bulunan iQOO 3 5G’nin arkasında ise 48 MP, 13 MP, 13 MP ve 2 MP çözünürlüklere sahip dört kameradan oluşan bir kurulum bulunuyor. 4400 mAh gibi kabul edilebilir bir  batarya büyüklüğüne sahip iQOO 3 5G, kullanıcılarına 55 W hızlı şarj desteği ile hizmet veriyor. Gorilla Glass 6 teknolojisi ile darbe ve çizilmelere korunan telefonun Transformers sürümünün fiyatının ise 1 Haziran’dan önce öğrenilmeyeceği düşünülüyor.

Yorum Yap