1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Vivo iQOO Neo 3’ün Özellikleri Ortaya Çıktı

Vivo iQOO Neo 3’ün Özellikleri Ortaya Çıktı

Çinli akıllı telefon üreticisi Vivo'nun 23 Nisan'da tanıtmayı planladığı amiral gemisi telefon modeli Vivo IQOO Neo 3'ün özellikleri ortaya çıktı.

vivo iqoo neo 3

Son senelerde çıkardığı telefon modelleri ile müşterilerinin oldukça fazla beğenisini kazanan Vivo’nun 144 Hz yenileme hızına sahip olacak olan telefon modeli iQOO Neo 3, 3C sertifikalandırma sitesinde ortaya çıktı. 23 Nisan’da Vivo tarafından tanıtılacak olan iQOO Neo 3’ün özellikleri ve satış fiyatı böylelikle ortaya çıkmış oldu.

Vivo iQOO Neo 3 Snapdragon 865 Kullanacak

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Vivo’nun önümüzdeki hafta tanıtılacak olan yeni amiral gemisi telefon modeli  iQOO Neo 3’ün özellikleri 3C sertifakasında ortaya çıktı. Vivo iQOO Neo 3, gücünü Qualcomm’un amiral gemisi telefon modellerinde sıkça kullanılan Snapdragon 865’ten alacak. 8 GB RAM ve 256 GB UFS 3.1 depolama alanını kullanıcılarına sunacak olan Vivo iQOO Neo 3’in 6,6 inç büyüklüğündeki ekranı alışık olmadığımı 144 Hz yenileme hızı desteğini sunacak. 144 Hz yenileme hızı ile birlikte amiral gemisi telefon modelinin oyuncuların gözdesi olması bekleniyor.

Vivo iQOO Neo 3 arka tarafında 4 kameralı bir kurulum ile kullanıcısını karşılayacak. Bu kurulumun ana kamerasının ise 48 MP çözünürlükte olacağı biliniyor. 44 W hızlı şarj desteğine sahip olan ve kullanıcılarına 4400 mAh batarya kapasitesi sahip olan ve 23 Nisan’da tanıtılacak olan telefon modelinin 3000 yuan fiyat etiketi ile en ucuz amiral gemisi telefon modeli olması bekleniyor. Vivo  iQOO Neo 3’ün Türkiye satış fiyatının yaklaşık 6500 Türk lirası olacağı düşünülüyor.

 

Yorum Yap