1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Xiaomi Mi 10 Youth Edition’ın Özelliklerini Gösteren Videolar Paylaşıldı

Xiaomi Mi 10 Youth Edition’ın Özelliklerini Gösteren Videolar Paylaşıldı

Xiaomi 27 Nisan'da tanıtmayı planladığı yeni akıllı telefon modeli Mi 10 Youth Edition'ın bazı özelliklerini paylaştı.

mi 10 youth edition

Çinli teknoloji devi Xiaomi, önümüzdeki günlerde tanıtmayı planladığı yeni telefon modeli Xiaomi Mi 10 Youth Edition’ın önce kamera özelliklerini içeren bir paylaşım yaptı. Xiaomi, sonrasında ise Mi 10 Youth Edition’ın ekran özelliklerini paylaştığı bir paylaşım yaptı.

Xiaomi Mi 10 Youth Edition Kamera Özellikleri

Xiaomi, önümüzdeki günlerde tanıtmayı planladığı Mi 10 Youth Edition’un kamera özelliklerini paylaştı. Dörtlü kare kuruluma sahip olacak olan telefon modelinin ana kamerası sol üst köşesinde yer alacak. Periskop kameraya da sahip olan Mi 10 Youth Edition bu sayede 5x optik zoom ve yanında 50x dijital zoom özelliklerini kullanıcılarına sağlayacak.

Xiaomi Mi 10 Youth Edition Ekran Özellikleri

Xiaomi, 27 Nisan’da tanıtmayı planladığı yeni telefon modeli Mi 10 Youth Edition’da Samsung’un elmas piksel PenTile AMOLED panelini kullanacağını açıkladı. Xiaomi, panelin 1,1 ΔE değerine sahip olacağını ve JNCD değerinin ise 0,7 olacağı açıklandı. Ekranda, 4.300.000: 1 ultra yüksek kontrast oranı ile beraber donanım seviyesinde DC hafifletme desteği de bulunacak.

Xiaomi’nin yeni telefon modeli Xiaomi Mi 10 Youth Edition ayrıca, kullanıcılarına 4.160 mAh değerinde bir batarya ile birlikte 22,5 W hızlı şarj desteğini de sunacak. Xiaomi telefon modelini 27 Nisan’da düzenleyeceği online bir etkinlik ile tanıtacak.

Yorum Yap