1. Ana Sayfa
  2. Giyilebilir Teknoloji
  3. Xiaomi Mi Band 4 8 Günde 1 Milyon Satışı Geçti

Xiaomi Mi Band 4 8 Günde 1 Milyon Satışı Geçti

Xiaomi'nin yeni akıllı bilekliği Mi Band 4, satışa çıktıktan sonra 8 günde 1 milyon satışı geçti.


Çin’de Hazıran ayının başlarında satışına başlanan Mi Band 4, kullanıcılarını memnun etmiş gibi görünüyor. Xiaomi, yeni akıllı bilekliği Mi Band 4’ün resmi satış rakamlarını Weibo hesabından açıkladı. Çinli üretici Xiaomi’nin yapmış olduğu açıklamaya göre saat başı 5.000 adet sevk edilen yani akıllı bilekliği Mi Band 4, Xiaomi’nin daha önce çıkarmış olduğu herhangi bir giyilebilir cihazının satış rakamları ile karşılaştırıldığında oldukça iyi ilerliyor. Çin’de fiyatı 25 Dolar olan ve 8 günde 1 milyon satılan Xiaomi Mi Band 4’ün yakın zamanda diğer tüm pazarlarda da satışa sunulması bekleniyor.

Xiaomi’nin yeni akıllı bilekliği Mi Band 4, önceki versiyonlarına kıyasla gelişmiş birçok yeni özellikle geliyor.3 farklı versiyona olan Mi Band 4 120×240 çözünürlüğünde, renkli, 0,95 inç ve çizilmeye karşı dayanıklı bir AMOLED ekrana sahip. En gelişmiş modelinde NFC özelliği mevcut olan cihaz 8 farklı renk seçeneği ile satışa sunuldu

Spor yaparken sizi takip eden yeni bir ivmeölçerin yerleştirildiği akıllı bileklik ile yaptığınız spor ile ilgili istatistik tutuyor ve tıpkı eski versiyonlarında olduğu gibi “ATM 5” su dayanıklılığı özelliği ile kullanıcılara sunuluyor. Bu özellik sayesinde Mi Band 4, 50 metre suyun altında derinliklere kadar çalışabiliyor. Tam dolu batarya ile birlikte 15 ile 20 gün arasında bir kullanım sunan bileklikte ayrıca XiaoAI asistanına sesli komutlar vermek amacı ile kullanılabilen bir mikrofon da mevcut.

Yorum Yap